Xing me Ermalin 116 - Rita dhe Roza Lati

Share
Sitene Add
 • Published on Apr 14, 2019

 • Subscribe këtu: https://goo.gl/ut7r4X Instagram : https://www.instagram.com/ermalmamaqi... Ermal Mamaqi Channel Email : info@xing.al WEB : www.xing.al Ermal Mamaqi Social https://www.facebook.com/Ermal.Mamaqi... https://instagram.com/ermalmamaqioffi... https://www.youtube.com/user/ErmalMam... https://soundcloud.com/ermal-mamaqi

Comments

 • MBmk lovefamily
  MBmk lovefamily 1 week ago (edited)

  😂😂😂😂. jeni te Adhurueshme, te dyja, me behet qefi qe ne Shqiperi Ka dhe femra qe jetojne per veten e tyre dhe jo per opinion, bravo

 • Mikaela Kola
  Mikaela Kola 1 week ago

  Nëne e Bije

 • yuli gagarin
  yuli gagarin 1 week ago

  Jam shume xheloze per Rozen qe ka nje mami kaq cool e funny!

 • Iva Cakani
  Iva Cakani 1 week ago

  Shume bukur te dyja. ❤️ ❤️ Tamam europjane jo mrapa bote si shumica atje.

 • Stella Stellou
  Stella Stellou 1 week ago

  Je e madhe o Rita legjenda dhe mbi te gjitha nje nene e shkelqyer ju uroj shendet si ty dhe vajzes tende 💖

 • Angela Bianca
  Angela Bianca 1 week ago

  Roza if you see this"ku e ke marr kte kostumin" 😍😍

 • Kuriozitete & Fakte

  Përshëndetje gjithëve, unë jam një Youtuber i ri i cili ka shumë nevojë për ndihmën tuaj. Unë deri më tani kam postuar disa video, por shkaku që nuk kam shumë ndjekës Nuk kam vullnet të postoj më video të tjera... Gjë që nuk ju kushton aspak juve... e gjitha që duhet të bëni është të KLIKONI SUBSCRIBE dhe të shtypni 🔔 që të merni njoftimin kur unë postoj një video. Për ju nuk është asgjë por për mua vlen Shumë... faleminderit gjithëve

 • Dona K.
  Dona K. 1 week ago

  hahahaha Rita je e madhe 😂🤩🥰

 • julinda helmi
  julinda helmi 1 week ago

  E dua shume Rita Latin , eshte si shpirt edhe Rosa eshte cool.💋💋💋

 • Vjola Qyra
  Vjola Qyra 1 week ago

  Jeni adhurimmmm ....

 • Butrint Imeri
  Butrint Imeri 1 week ago

  Ermal kur do e thirresh Butrintin ???

 • Aida Guxholli
  Aida Guxholli 5 days ago

  Nene e mrekullueshme😍ndersa Roza e papershkrueshme😘jeni dy dashuriiiii🌹

 • Jona Shehu
  Jona Shehu 1 week ago

  ‘Atë stresin bobo janë nga veriu ‘ ?!!!!! 🤦🏻‍♀️

 • L. Kastrati
  L. Kastrati 1 week ago

  „Kolubi kudrave“ - ja ku qenka...

 • Ivy Vulaj
  Ivy Vulaj 1 week ago

  Une nuk kuptoj pse nuk i angazhojne kto uje te humorit si Rita Lati .Edhe mama e mrekudhushme

 • Margarita Maga
  Margarita Maga 1 week ago

  Mjaft paragjykuat.. se te rrisesh nje femije vetem Eshte sakrific.. dhe si femer e vetme ne Shqiperi. Mundohuni te kuptoni jo te paragjykoni.

 • Creative destruction Pro player mobile

  Like kush e don shum: ermal mamaqin.😘😘

 • Paola Mezini
  Paola Mezini 1 week ago

  😂👏💐

 • Arthur Bregu
  Arthur Bregu 1 week ago

  Kjo roza shume qofte. Shume salcice. Shume fileto. Shume byftek. Shume kek. Djaloshare prej qofteje. Filetoje. Byfteku. Keku. Dhe zerin qe ka ky, si nje djaloshare, Djaloshare bythqire. Keta me floke kur shkojne nga mosha 40 50 vjec, nuk kane me zerin prej nje djaloshari ose djaloshareje, po prej burrit, burrneshes, krijuesit. Ze prej kekut. Ze bythqireje. Bythqireja. Bythqiraja. Jeni shume te mire. Shtyjme kohen duke ju pare. Shlodhemi duke ju pare. Kameramanat te rrine me afer.

 • andryisa anisa
  andryisa anisa 1 week ago

  😍😘🤩